arama

Bilgisayar Oyuncularına Sevindirici Haber BİM’den Geldi!

Bim-teknoloji-oyuncu-seti
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Yunus Emre Çekmez

Türkiye’nin  marketler zinciri olarak ses getirmiş ve uygunluğu ile dikkat çeken ‘BİM’  önümüzde ki günlerde uygun fiyatlara dayalı, oyuncu ekipmanları satacağını bildirdi.

Bim oyuncu ekipmanları satacağını duyurdu!

Zaman zaman teknolojik ürünleri, bünyesinde kullanıcılara sunan ‘BİM’ bu sefer ki amacı ise oyuncuları mutlu etmek gibi görünüyor. Oyun severlerin dikkatini çekecek bu haberimiz de, Şirket yöneticilerinin yapmış olduğu duyuru’da 20 Nisan’da oyun severleri ilgilendiren, oyuncu ekipmanları satışa sunulacağı açıklandı.

20 Nisan günü ”Oyun Zamanı” adı altında gerçekleşecek olan bu kampanya kapsamına bakacak olursak oyuncu kulaklığı, oyuncu klavyesi, oyuncu mouse ve mouse pad seti ürünlerini satışa sunulacak. Bu ürünler dışında teknolojik ürünler kategorisi altında satılan bir kaç başka ürün daha bulunmaktadır.

Bunlardan bağzıları ise kulaklık, mikrofon, ve tabletler olmak üzere BİM’de teknoloji ürünleri kategorisinde yerini alacaktır.

Zaman zaman yaptığı kampanyalarla normal satış fiyatlarının daha altında ürün satışı yapmış olmasıyla bilinen BİM, duyurmuş olduğu oyuncu ekipmanları olan yeni ürünlerini de aynı şekilde satış yapacağı düşünülüyor.

BİM marketlerinde satışa sunulacak 3 oyuncu ürünü şu şekildedir:

Güven 21963 Ziva Mouse ve Mouse Pad

-Altı adet düğme

-Uzun süreli kullanımlarda ise hassaslığı önlemek adına geliştirilen kauçuk kaplama

-Led aydınlatmalı ve fare tekerleği

-1000 ila 3000 DPI arasında hız kontrol

Bim oyuncu ekipmanları satacak

Trust 22113 Ziva Oyuncu Klavyesi

-Oyunculara yardımcı olan kırmızı özel kaplama tuşlar

-Yumuşak ve sessiz yazı yazma imkanı

-1,50m kablo

-Sıvı geçirmeyen tasarım

Bim oyuncu klavyesi satacak

Trust 21953 Ziva Oyuncu Kulaklık Seti

-Oyunculara ulaşmanızı sağlayacak mikrofon

-1,8 m kablo

-Ayarlanması kolay kafa bandı

Bim oyuncu kulaklık seti satacak

Trust’ın Mouse, Mouse Pad, Klavye ve Kulaklık setini toplu bir şekilde aldığınız zaman 80 Tl’lik bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu oyuncu ekipmanları sayesinde oynadığınız oyunları deyimi yerinde ise full teşizat’lı bir şekilde oynayacaksınız. BİM’de satışa sunulacak teknoloji ürünleri, oyun piyasasında çok büyük ürünler olmasa da fiyatları ile uygunluk arayanların tercihi olacaktır. BİM’in uygulamaya sokacağı ve pazarına yerleştireceğini açıkladığı bu ürünler kullanışlı olduğu kadar dayanıklı olması ile dikkatleri üzerine çevirmiş gibi. Sizler de oyuncu seti’ne sahip olmak istiyorsanız 20 Nisan’ı beklemelisiniz.