arama

Tsubasa Ekranlara Geri Dönüyor!

tsubasa ekranlara geri dönüyor
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Yunus Emre Çekmez

Çocukluğumuzun en güzel dönemlerine tekrardan dönmemizi sağlayan bu haber sevenlerinden çok güzel tepkiler gelmesini sağladı ve tsubasa ekranlara geri dönüyor haberinin yayılmasından sonra sevenleri ‘Özlem’le ve mutluluk’la bekliyoruz!’ dedirtti.

Tsubasa ekranlara geri dönüyor !Umuyoruz ki Çok Yakında Türkiye’de Hizmet Verecek!

Küçük yaşlarda sabahın erken saatlerinde gözlerimizden akan uykuya rağmen, bir saniye bile gözlerimizi kaçırmadan izlediğimiz, 10 dakikasını kaçırdığımızda kendimizi içten içe yiyip bitirdiğimiz ve bazı bölümlerde attığı şutun kaleye ulaşmadan bitmesine rağmen, gönlümüzde taht kuran Tsubasa geri dönüyor.

Geçtiğimiz günlerde haber kulaktan kulağa yayılmış ve Dünya Kupası 2018‘i yansıtacak bir yapım ile geliştirildiği basın’a sızmıştı.

Buna göre gelişen yeni haberlerde ise yapım şirketi 2 sezon, 24 bölüm olması tahmin edilen hatta ve hatta içerisinde Messi ve Ronaldo’ya yer verileceğini bildirmişti. Alınan bilgilere göre Tsubasa için start verildi. Bununla da kalmayıp yapım şirketi yeni bir fragman da yayınlamış durumda.

Türkiye’de Tsubasanın yeni bölümlerinin yayınlanması ile alakalı olumlu yönde söylentiler mecvut tsubasa ekranlara geri dönüyor fakat şu an için kesin bir tarih belirtilmiş değil. Bu konu hakkında sizler neler düşünüyorsunuz?

Tsubasa kelimesini duymak kadar heyecan verici bir şey var ise oda sanırım yeni versiyon ile ekranlara gelmesi olacaktır.

etiketlerETİKETLER